Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

O Mnie

Cześć!

Nazywam się Mariusz Fultyn

Jestem Entuzjastą oraz Ewangelistą technologii blockchain oraz kryptowalut.

Rynkiem kryptowalut zacząłem interesować się od 2015 roku kiedy mój dobry znajomy pomógł założyć mi portfel oraz przesłał na niego drobną sumę Bitcoina. Wtedy też zdecydowałem się na zakup pierwszych kryptowalut. 

W 2017 roku potrafiłem swobodnie poruszać się po tym rynku. Miałem wtedy również styczność pierwszy raz z koparkami kryptowalut oraz zacząłem poznawać nowe projekty opierające swoje działania na technologii blockchain.

Od 2018 roku podjąłem współpracę z projektami kryptowalutowymi, dzięki czemu miałem okazję pogłębić wiedzę na temat tokenizacji.

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony. Stawiam duży nacisk na bezpieczeństwo, ponieważ można natknąć się na wielu oszustów na tym rynku. Moją misją jest adopcja na całym świecie. Technologia blockchain oraz idące za nią kryptowaluty to wynalazek na skalę internetu. Uważam, że ta technologia oraz zdecentralizowane finanse zrewolucjonizują system finansowy na całym świecie.

Jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie …

Blog

Zobacz Moje Ostatnie Wpisy