Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Binance ogłasza zawieszenie depozytów i wypłat w Wielkiej Brytanii po utracie banku partnerskiego

wiadomości

Binance, największa na świecie scentralizowana platforma wymiany kryptowalut pod względem wolumenu obrotu, poinformowała swoich użytkowników w Wielkiej Brytanii, że wpłaty i wypłaty zostaną zawieszone w nadchodzących miesiącach po utracie banku partnerskiego.

W e-mailu udostępnionym przez niektórych użytkowników na platformie społecznościowej Twitter, Binance powiedział swoim klientom w Wielkiej Brytanii w poniedziałek, że nie będą mogli używać funta brytyjskiego (GBP) na swoim koncie, zarówno na rampach, jak i poza nimi, ponieważ Skrill Limited , bank partnerski giełdy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który umożliwia Binance korzystanie z transakcji Faster Payments Service, nie będzie już go obsługiwał.

Od poniedziałkowego popołudnia nowi użytkownicy nie będą już mogli otwierać rachunków z wpłatami w GBP na platformie.

„Z przykrością informujemy, że nasz partner GBP, Skrill Limited, poinformował nas, że przestanie oferować użytkownikom Binance usługi ryczałtowe w GBP, a mianowicie wpłaty i wypłaty za pośrednictwem Faster Payments i karty” – czytamy w e-mailu.

Zawieszenie wpłat i wypłat w GBP rozpocznie się 22 maja, a ci, którzy dokonają jakichkolwiek wpłat w GBP po tym dniu, otrzymają zwrot pieniędzy w ciągu siedmiu dni roboczych, zgodnie z Binance.

„Dostarczymy więcej informacji na temat zawieszenia usług wypłat w późniejszym terminie”, powiedział Binance, dodając, że zawieszenie nie wpłynie na konta użytkowników Binance „ani żadne inne produkty lub usługi dostępne dla Ciebie na Binance.com”.

Giełda wyjaśniła również, że „dotyczy to tylko funkcji wpłat i wypłat w GBP za pośrednictwem Faster Payments i karty” i zapewniła klientów, że zespół „ciężko pracuje, aby znaleźć alternatywę”, aby wznowić wpłaty i wypłaty w GBP w Wielkiej Brytanii.

„Ta zmiana dotyczy mniej niż 1% użytkowników Binance” – powiedział rzecznik Binance, dodając – „wiemy jednak, że te usługi są cenione przez naszych użytkowników, a nasz zespół ciężko pracuje, aby znaleźć dla nich alternatywne rozwiązanie. aktualizacje na ten temat, kiedy tylko będziemy w stanie”.

Można przypomnieć, że Binance wprowadził pary handlowe GBP w 2020 roku, czyli jeszcze zanim firma uruchomiła swoją oficjalną platformę w Wielkiej Brytanii.

Jednak brytyjski Financial Conduct Authority w czerwcu 2021 roku nakazał Binance Markets Limited, brytyjskiemu oddziałowi platformy kryptograficznej, wstrzymanie „wszelkich regulowanych działań”, które nie mają pisemnej zgody. Od tego czasu do marca 2022 r. użytkownicy nie mogli używać GBP do finansowania swoich kont Binance.

Binance ponownie wprowadziło przelewy w GBP i euro w zeszłym roku z PaySafe’s Skrill Limited.

 

Source: ibtimes

Tłumaczenie: Mariusz Fultyn

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.