Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Bitcoin do niczego się nie nadaje!

Kryptowaluty,Wiedza

Ile razy słyszałeś o tym, że Bitcoin nie ma wartości, nie jest pieniądzem lub do niczego się nie nadaje?

Dziś poruszę temat płatności. Jeśli nadal twierdzisz, iż bitcoin służy tylko do inwestycji czy spekulacji to przedstawię Tobie więcej jego możliwości. Bitcoin nie jest pieniądzem, dla mnie nie musi być, by móc nim płacić za wiele produktów i usług. Możesz swobodnie zapłacić bitcoinem w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych oraz u wielu różnych dostawców usług. Wiele firm akceptuje teraz płatności bitcoinem, ponieważ jest to szybkie i łatwe w obsłudze. Możesz zacząć od sprawdzenia, czy Twoi ulubieni sprzedawcy akceptują płatności bitcoinem. Jeśli nie, istnieją również wyspecjalizowane strony internetowe, takie jak Spendabit, gdzie możesz znaleźć firmy, które akceptują płatności BTC. Możesz również sprawdzić fora internetowe i grupy społecznościowe, takie jak Reddit, gdzie użytkownicy dzielą się informacjami o firmach, które akceptują płatności bitcoinem.

 

Gdzie mogę zapłacić bitcoinem za produkty i usługi?

Oto kilka przykładów serwisów, na których możesz zapłacić bitcoinem: Overstock.com – duży sklep internetowy, który akceptuje płatności bitcoinem Expedia – firma oferująca rezerwację hoteli i lotów, która akceptuje płatności bitcoinem Microsoft – możesz użyć bitcoinów, aby kupić gry, aplikacje i inne produkty w sklepie Microsoft Newegg – sklep internetowy z elektroniką, który akceptuje płatności bitcoinem Shopify – platforma e-commerce, która pozwala sprzedawcom akceptować płatności bitcoinem Travala – serwis z rezerwacjami podróży, który akceptuje płatności bitcoinem.

Czy polskie firmy które również oferują płatności bitcoinem: SuperTech – sklep z elektroniką; DobrePromo – agencja SEO; E-Polyglots – szkoła językowa; Siedlisko Sobibór – ekologiczne noclegi na Polesiu; Masada – warszawska szkoła krav magi i bjj; Suerte – firma z branży turystycznej oferująca wycieczki z przewodnikami; Mentzen – kancelaria, doradztwo prawne i podatkowe; Pogotowie Pielęgniarskie – usługi medyczne z dojazdem do klienta na terenie Trójmiasta; H-5 – kursy wspinaczkowe; ŻET Technologies – sklep i serwis koparek kryptowalut; Płytkarz – usługi płytkarskie; Sklep Zwierz – stacjonarny krakowski sklep z artykułami dla zwierząt; Fabric World – hurtownia z tekstyliami; Iwos – firma sprzedająca kosmetyki naturalne, w tym wielu polskich marek; Provelo – serwis rowerowo – narciarski w Strzyżowie; Regeneratory – produkty rewitalizacyjne do samochodu; ArchiStone – kamieniarstwo, projektowanie kuchni; AeroPix – fotografia lotnicza; El Passion – agencja tworząca aplikacje internetowe i mobilne; PRO test – testy do analizy substancji chemicznych .

Są też opcje płatności kryptowalutami za nieruchomości na przykład w Dubaju czy na Cyprze.

To tylko kilka przykładów. W rzeczywistości istnieje wiele innych firm, które akceptują płatności BTC.

Czy nadal uważasz, że Bitcoin jest do niczego? ????

Udostępnij post :

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.