Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Blockchain Economy London Summit

Blockchain Economy London Summit

Po czterech udanych latach wydarzeń pomimo bessy, szósta edycja Blockchain Economy Summit odbyła się 27 i 28 lutego w Magazine London w stolicy Wielkiej Brytanii.
To duże wydarzenie kryptowalutowe w Wielkiej Brytanii będzie gościło ponad 1000 uczestników z 65 krajów. Jako jedno z głównych centrów finansowych świata, Londyn będzie teraz służył również jako globalne centrum branży kryptograficznej. Właśnie dlatego Londyn został wybrany na jedną z głównych lokalizacji międzynarodowej serii Blockchain Economy Summit. Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak podkreślił, że utworzenie brytyjskiego centrum kryptograficznego jest teraz w jego programie: „Moją ambicją jest uczynienie z Wielkiej Brytanii globalnego centrum technologii kryptowalut” – stwierdził.
Po trzech latach nieprzerwanej współpracy z Blockchain Economy Summit Summit, w tym roku OKX ogłosił wyłączne sponsorowanie tytularne wszystkich wydarzeń Blockchain Economy w 2023 roku, w tym nadchodzącego London Summit. Należy zauważyć, że OKX była pierwszą przejrzystą giełdą kryptowalut, która udostępniła dowód rezerw po upadku FTX. Giełda jest obecnie dostępna w ponad 192 krajach. Wśród godnych uwagi prelegentów Blockchain Economy London Summit byli:
Lisa Cameron, członkini brytyjskiego parlamentu, przewodnicząca Crypto and Digital Asset APPG
Lennix Lai – dyrektor zarządzający rynku finansowego w OKX
Lex Sokolin – główny ekonomista w Consensys
Delphine Forma – kierownik ds. zgodności w BitMex
Pieter Vanhove kierownik programu ds. bezpieczeństwa i zarządzania platformą Azure Database w firmie Microsoft
Daniel Antcliff – szef operacji w Gate.io
Michela Silvestri ds. rozwoju biznesu instytucjonalnego w Huobi Global
Adrian Zduńczyk – dyplomowany technik rynku, założyciel The Birb Nest
Fred Zhou – główny architekt rozwiązań w Alibaba Cloud Intelligence Europe David Palmer – kierownik ds. blockchaina biznesowego w Vodafone
Prashant Malik – starszy kierownik ds. technologii aktywa cyfrowe w HSBC
Konstantinos Adamos starszy radca prawny w Revolut.
To bardzo oczekiwane wydarzenie blockchain poprowadziła komentatorka finansowa BBC, Sky i Bloomberg, Victoria Scholar.

Kluczowe aspekty branży, takie jak inwestowanie w kryptowaluty, techniki handlu na rynkach bessy, De-Fi, giełdy kryptowalut i regulacje chroniące fundusze użytkowników, regulacja aktywów wirtualnych/kryptowalut na całym świecie i w Wielkiej Brytanii, Bitcoin, gry blockchain, Web3, tokenizacja , instytucjonalna adopcja technologii blockchain, znaczenie NFT, nowa rzeczywistość z Metaverse, Al była omawiana na scenie konferencyjnej przez dwa dni.
Poza konferencją, wydarzenie oferowało również szerokie możliwości nawiązywania kontaktów, indywidualne spotkania z organizacjami zinstytucjonalizowanymi, spotkania VIP oraz galerię NFT, w której można było podziwiać całe piękno współczesnej sztuki cyfrowej.

Te dwa wspaniałe dni przyniosły nową wiedzę, dało też możliwość nawiązania relacji biznesowych z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.
Kolejne wydarzenie, a zarazem
7 edycja odbędzie się 8 – 11 maja 2023 roku.
Bilety są już dostępne i można je nabyć na stronie:
https://blockchaineconomy.istanbul/en

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.