Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Co wydarzyło się na Krypto Event we Wrocławiu 6 października?

Krypto Event

Nie opadły jeszcze emocje po piątkowym Krypto Event we Wrocławiu, którego organizatorem była kancelaria KHG. Maciej Grzegorczyk, Rafał Kufieta oraz ich świetny zespół prawniczo – księgowy dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej emocji oraz dostarczyć szerokiej wiedzy z zakresu przepisów, podatków oraz zmian które właśnie są wdrażane dla kryptowalut, czyli MICA.

Na początku zostałem miło przywidany przez zespół kancelarii, który wręczył mi identyfikator uczestnika i poinformował o agendzie spotkania.

Z racji tego, iż lubię przychodzić na czas, a nawet przed czasem miałem okazję na odbycie kilku ciekawych rozmów. Gdy wybił czas oficjalnego rozpoczęcia zostaliśmy zaproszeni na uroczysty obiad. Każdy był przydzielony do miejsca przy stole gdzie widniało imię i nazwisko każdego uczestnika. Po przywitaniu i przedstawieniu się organizatorów podczas obiadu była okazja poznać osoby które z nami zasiadały do stołu.
Następnie zostaliśmy zaproszeni do sali wykładowej gdzie odbyło się kilka prelekcji.
Dla mnie bardzo ważnym wykładem była MICA którą doskonale omówił radca prawny Maciej Grzegorczyk.
Krótki wykład miał też Sławomir Zawadzki CEO giełdy Kanga Exchange, który w bardzo czytelny sposób omówił jak działają opłaty tranzakcyjne od „kuchni”.

Interesujący wykład miał również Gerard Majrzak którego firma pomaga w znalezieniu i odzyskaniu utraconych kryptowalut.
Śledzenie tranzakcji na blockchainie to jego praca, a dzięki przekazanej wiedzy mogliśmy zobaczyć jak to działa od środka.

Mimo iż mało kto lubi podatki, a przede wszystkim o nich słuchać i płacić, to warto było posłuchać wykładu Marty Grzegorczyk, która dzięki super przygotowanym slajdom opowiedziała krok po kroku jak rozliczyć niektóre aspekty oraz jak zaksięgować różnego rodzaju tranzakcje. Rozmowy były nie tylko o działalności w Polsce, ale różnież możliwościach zakładania spółek zagranicznych które w prosty sposób przekazał Dawid Jacoszek.
Oczywiście między wykładami znalazł się czas na networking.
Zwieńczeniem spotkania była otoczysta kolacja oraz ciekawe rozrywki dla uczestników.
Podczas trwania konferencji każdy z jej uczestników mógł bezpłatnie skorzystać z konsultacji kancelarii KHG.

Na zakończenie chcąc podsumować pragnę wyrazić ogromne podziękowania dla organizatorów. Tego typu spotkania pomagają nie tylko w budowaniu relacji, ale dostarczają ogrom przydatnej wiedzy. Od dawna powtarzam, że edukacja jest pierwszym krokiem do zrozumienia. Dzięki takim spotkaniom jesteśmy w stanie przyspieszyć adopcję oraz pokazać rynek kryptowalut od tej dobrej strony.

Osoby zainteresowane rozliczaniem podatków, tokenizacją czy doradztwem prawnym zapraszam na stronę kancelarii. Dla fanów ImLovingCrypto 5% rabat na usługi kancelarii. Wystarczy powołać się na ImLovingCrypto – Mariusz Fultyn

Strona główna

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.