Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Financial Conduct Authority wydał konsultacje dotyczące promocji finansowych w mediach społecznościowych, które obejmą działalność dostawców kryptoassetów.

regulacje

Wczoraj Financial Conduct Authority wydał konsultacje dotyczące promocji finansowych w mediach społecznościowych, które obejmą działalność dostawców kryptoassetów.

W 2015 roku opublikowali wytyczne dotyczące ich podejścia do nadzoru nad promocjami finansowymi w mediach społecznościowych ( FG15 / 4 ).

Od tego czasu sposób wykorzystywania mediów społecznościowych do promowania produktów finansowych znacznie się zmienił .

W związku z tym konsultują się w sprawie zaktualizowanych wytycznych dotyczących promocji finansowych dla mediów społecznościowych, aby odzwierciedlić obecny krajobraz mediów społecznościowych.

Planują wycofać FG15 / 4 , gdy nowe wytyczne zostaną sfinalizowane.

CryptoUK postanowiło współpracować z naszą istniejącą grupą roboczą ds. promocji finansowych, aby również pokryć odpowiedź na te konsultacje, których termin składania upływa 11 września 2023 r.

Więcej informacji odnośnie konsultacji społecznych znajdziesz pod linkiem:

https://www.fca.org.uk/publications/guidance-consultations/gc23-2-financial-promotions-social-media

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.