Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Gdzie wpłacić, lub wypłacić gotówkę jeśli mamy do czynienia z kryptowalutami?

bitomat

Od kilku lat widoczne są zwłaszcza w galeriach handlowych. Jedni przechodzą obok nich obojętnie, inni podchodzą i zanstanawiają się co to za urządzenie, ktoś inny robi sobie przy nich zdjęcia, natomiast są też tacy, którzy wpłacają i wypłacają z nich gotówkę.

Co to właściwie jest za urządzenie?

Bitomat to urządzenie automatyczne do sprzedaży i kupna kryptowalut. Bitomaty są zwykle zainstalowane w fizycznych lokalizacjach, takich jak kantory i bankomaty, i umożliwiają użytkownikom kupno lub sprzedaż kryptowalut za pomocą gotówki lub kart kredytowych.          Bitomaty Shitcoins.club oferują szeroki wybór kryptowalut do zakupu i wymiany, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy innych kryptowalut.

Shitcoins.club został założony w 2018 roku. Firma zarejestrowana jest przy 220c Blythe Road, London, W14 0HH, Wedso LTD i  działa na rynku od tego czasu zdobywając szerokie uznanie za jakość oferowanych usług. Shitcoins.club szybko stał się jednym z największych i najbardziej uznanych operatorów bitomatów (ATM) w Polsce i Europie.  Firma oferuje szeroki wybór kryptowalut do zakupu i wymiany, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, Zcash i wiele innych. Shitcoins.club oferuje również usługi wymiany walut krajowych, takie jak Euro, Dolar amerykański, Rubel rosyjski i wiele innych. Firma oferuje także swoim użytkownikom możliwość dokonywania transakcji online, a także obsługę techniczną. Shitcoins.club został sponsorem gold podczas tegorocznej edycji Invest Cuffs która odbędzie się w Krakowie.

Dzięki mapie bitomatów która dostępna jest na stronie: https://shitcoins.club/en/bitcoin-atm-locations możemy nie tylko znaleźć dokładne miejsca, ale też godziny otwarcia, czy dostępną gotówkę w danym bitomacie.  Na stronie firmy można status tranzakcji co pozwala nam nam zaoszczędzić cenny czas.

Czy chcesz wiedzieć, kiedy bankomaty Bitcoin są uzupełniane w Twoim mieście?

Teraz masz okazję być na bieżąco ze zniżkami za 0% opłaty i być informowany o nowo otwartych lokalizacjach, dołączając do społeczności Shitcoins.club w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/shitcoins.club https://instagram.com/shitcoinsclub?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Skorzystanie z bitomatów nie wymaga specjalistycznej wiedzy, lecz dla osób mniej technicznych firma przygotowała filmik instruktażowy dzięki któremu bez problemu poradzimy sobie z każdą tranzakcją.

Według danych zebranych przez CoinATMRadar w 2020 roku Polska zajmuje szóste miejsce na świecie pod względem liczby bitomatów, z ponad 1500 bitomatów zainstalowanych na terenie kraju. Polska jest również czwartym krajem na świecie pod względem liczby bitomatów wymieniających kryptowaluty względem walut krajowych, z ponad 1000 bitomatów, które oferują taką usługę                   z czego Shitcoins.club ma pozycję lidera. Oczywiście te liczby stale rosną, a Polska może pochwalić się wysokim miejscem w rankingu.

Skorzystaj ze specjalnej oferty Shitcoins.club i otrzymaj 0% prowizji!

Tylko w bitomatach Shitcoins.club

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.