Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

HYIP – co powinieneś o nim wiedzieć?

Bezpieczeństwo

Oszukańcze inwestycje oferujące niezwykle wysokie stopy zwrotu.

Co to jest wysokodochodowy program inwestycyjny?

HYIP wykorzystują strony internetowe do oferowania wyjątkowo wysokich dziennych, tygodniowych lub miesięcznych stóp zwrotu. Witryna HYIP będzie zawierała niewiele informacji na temat lokalizacji firmy, zarządzania lub sposobu inwestowania otrzymanych środków. HYIP-y chwalą się dochodem pasywnym, bezpiecznymi kontami internetowymi oraz ekskluzywnymi produktami inwestycyjnymi lub kontami oszczędnościowymi.

 

Jak to działa?

Konfiguracja HYIP jest stosunkowo tania. Operatorzy kupują nazwę domeny, projektują stronę internetową i publikują ją w Internecie. Gdy jest już na żywo w Internecie, promotorzy są w biznesie. Ich kolejnym krokiem jest przyciągnięcie inwestorów z całego świata.

 

Wyrafinowane witryny HYIP oferują inwestycje w legalne papiery wartościowe, takie jak towary, kontrakty terminowe itp. Witryny te mogą również oferować konta internetowe z zaawansowanymi zabezpieczeniami handlu elektronicznego, gwarantujące bezpieczny i łatwy dostęp do pieniędzy. Oszuści wykorzystują reklamy i pozytywne przekazy ustne, sieci społecznościowe lub witryny z ocenami HYIP, aby dotrzeć do jak największej liczby osób.

 

Kiedy inwestujesz, zostaniesz poproszony o przesłanie pieniędzy za pośrednictwem usługi przelewowej lub systemu płatności online. W przeszłości niektóre oszukańcze HYIPy rzekomo zakładały własne systemy płatności online. Po otwarciu konta możesz otrzymać wysokodochodowe płatności lub mogą one pojawić się na Twoim koncie online. Podobnie jak w schematach Ponziego, operatorzy prawdopodobnie wysyłają Ci pieniądze innych osób.

 

Uważaj na jedną lub więcej z tych wspólnych cech:

  • Witryny oferujące akcje, obligacje lub konta oszczędnościowe o wysokich stopach zwrotu (na przykład 2% dziennie, 14% tygodniowo lub 48% miesięcznie).
  • Reklamy online prowadzące do witryny oferującej wysokodochodowe produkty inwestycyjne lub pasywne, wysokodochodowe konta oszczędnościowe, dzięki którym staniesz się bogaty.
  • Strony internetowe, które oceniają HYIP, twierdząc, że oddzielają prawdziwe od fałszywych.
  • Posty na forach internetowych lub w mediach społecznościowych rzekomo pochodzące od kierownictwa HYIP, które udostępniają aktualizacje techniczne, szczegóły płatności itp.

Pamiętaj! Twoje pieniądze, twoje decyzje. Inwestuj świadomie rodziąc za każdym razem reaserch projektu.

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.