Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Jak często zastanawiałeś się nad inwestycją w kryptowaluty?

początkujący

Pojawiały się sytacje, że chcesz lecz coś innego odtrącało Twoją uwagę. Już miałeś się za to zabrać, lecz kolega powiedział, że to piramida lub, że na nich starcisz. Kolejny dzień, miesiąc, rok jak słyszysz w TV, czy radio o ogromnym zaintersowaniu ponieważ powiedziano, że Bitcoin dał innym zarobić 2 czy 3 razy tyle, natomiast altcoiny dały jeszcze więcej. Zaczyna do Ciebie dochodzić wiadomość to może i ja spróbuję.      Skoro wszyscy zarabiają to ja też mogę. Właśnie wpadasz w pułapkę. Spytasz mnie dlaczego?                                                                            Właśnie zostałeś potencjalnym dawcą kapitału. Brak wiedzy i chęć szybkiego zarobienia pieniędzy uśpiła Twoją czujność.                                  Na takich ludzi w żargonie kryptowalutowym mówi się, że weszła ulica. Przez moment widzisz jak Twój portfel rośnie i pewnie wtedy mówisz sobie jakie to proste i szkoda, że tak długo zastanawiałem się nad podjęciem decyzji. Zaczyna włączać się w Tobie chciwość tak zwane FOMO. Sam zaczynasz dookoła chwalić się znajomym jak super inwestycje się kręcą. Po niedługim czasie przychodzą pesymistyczne wieści z rynku typu Chiny zabraniają korzystania z kryptowalut, upadek jednej z największych giełd, górnicy wyprzedają swoje wykopane kryptowaluty. Twój portfel zaczyna topnieć. Piękna bajka o lamborghini i cudownym domu na wyspie runęła w gruzach. Zaczynasz wypłacać środki na stracie, poniżej zakupu, aby chociaż uchronić kapitał. Być może padłeś ofiarą scamu, oszustów ponieważ uwierzyłeś komuś na słowo a sam nie sprawdziłeś danego projektu. Może pożyczyłeś pieniądze od rodziny, znajomych czy nawet banku, i teraz nie masz jak spłacić.                Stres i nerwy powodują, że sam zaczynasz o kryptowalutach mówić źle innym, ostrzegasz ich, aby nie zrobili takiego błędu jak Ty.                   Ile z osób z Was tak miało? Często wstyd jest się przyznać, ale każdy popelnia błędy. Nie masz jednak co się martwić i warto się pozbierać. Porażki uczą najbardziej. Warto wyciągnąć wnioski. Mam dla Ciebie też dobre wiadomości, ponieważ działam na tym rynku już dosyć długo.

Mam dla Ciebie plan A. Tym planem są warsztaty kryptowalutowe u ImLovingCrypto https://imlovingcrypto.com/szkolenie-podstawowe/  na nich dowiesz się między innymi jak poruszać się po giełdach kryptowalutowych, gdzie bezpiecznie trzymać środki, jak rozpoznawać zagrożenia, jak robić reaserch, z jakich narzędzi korzystać.

Jest również plan B. Plan ten daje Tobie możliwość zarabiania na rynku bez Twojego udziału i wiedzy. Wiedzę zdobywasz w trakcie. Jeśli masz własne zajęcia , a dysponujesz wolnymi środkami opcja B może być świetnym wyborem dla Ciebie. Wejdź na stronę poniżej, wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać więcej informacji https://imlovingcrypto.com/oferta/

Decyzję pozostawiam Tobie ????

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.