Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Next Block Expo w Warszawie

Crypto Event

24 – 25 maja na Złotych Tarasach w Warszawie odbyło się największe w Polsce wydarzenie dla krypto entuzjastów Next Block Expo.
Summit przyciągnął wielu odwiedzających chętnych poznać nowe rozwiązania oraz możliwości jakie oferuje rynek.
Nie zabrakło znanych postaci z branży takich jak: Krypto Ekipa, ImLovingCrypto, Kamil Jarząbek, Hajsoholicy, Mike Satoshi oraz wielu innych.
Dwie sale wykładowe z czego jedna na której odbywał się workshop oraz drugiej prelekcje zagranicznych mówców. Na głównej hali odbywały się targi, gdzie można było spotkać wystawców takich jak: Binance, Kanga Exchange, Bitget, Aleph Zero, Unbound Cheinalysis, Chain4Energy, Whitepay, BitMarkets, Shitcoins.club, Qlindo, Qmall, Metatalent, Luna PR, Ifo Drone, Hubburger, Gravity, Bitcoin.pl, Cookie3, Blockhain Ventures, Zenotta, Mobilnekantory.pl, Cashify, Blockbank, Enfineo, Degethal Labs, Coinchange, Elympics, Sola – X, Perelett, Legends of Elysium, Blockaliance.

Podczas dwóch dni było sporo miejsca i przestrzeni na networking w specjalnie przygotowanych przestrzeniach zarówno dla Vipów, jak również dla osób z biletami General.
Nie zabrakło też spotkań „na luzie” gdzie można było bliżej się spotkać , napić drinka i porozmawiać, a nawet zatańczyć. Biorąc od kilku lat udział w tego typu wydarzeniach mogę śmiało powiedzieć, że organizacja NBX była na bardzo dobrym światowym poziomie. Dbałość o detale, oraz gościnność organizatorów którą można było dostrzec na każdym kroku. Zaskoczyła mnie spora frekwencja kobiet, co pokazuje, że kryptowaluty to nie tylko męskie zajęcie.
Dużym plusem jest też aplikacja dzięki której wszyscy którzy brali udział w expo nadal mogą się ze sobą kontaktować i robić ze sobą biznes.
Osoby które nie dały rady pojawić się lub zastanawiały się nad czym czy warto śmiało mogę zarekomendować pojawienie się na kolejnej edycji NBX.

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.