Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Odpowiedź CZ na oskarżenia CFTC

wiadomości

„Dzisiaj CFTC złożyło nieoczekiwaną i rozczarowującą skargę cywilną, pomimo naszej współpracy z CFTC przez ponad dwa lata.

Po wstępnej analizie skarga wydaje się zawierać niepełne przedstawienie faktów i nie zgadzamy się z charakterystyką wielu kwestii poruszonych w skardze. Chociaż będziemy w stanie udzielić pełnych odpowiedzi dopiero w odpowiednim czasie, poniżej omówimy kilka kluczowych kwestii.

Technologia zapewniająca zgodność i blokady w USA. Binance.com opracował najlepszą w swojej klasie technologię, aby zapewnić zgodność. Binance.com jest pierwszą globalną (poza USA) giełdą, która wdrożyła obowiązkowy program KYC i do dziś ma jeden z najwyższych standardów w zakresie KYC i AML. Blokujemy użytkowników ze Stanów Zjednoczonych według narodowości (KYC), adresu IP (w tym powszechnie używanych punktów końcowych VPN poza Stanami Zjednoczonymi), operatora sieci komórkowej, odcisków palców urządzeń, wpłat i wypłat bankowych, wpłat i wypłat blockchain, numerów kart kredytowych i innych.

Nie znamy żadnej innej firmy korzystającej z systemów bardziej kompleksowych lub skuteczniejszych niż Binance.

Współpraca i przejrzystość z organami ścigania. Binance zobowiązuje się do przejrzystości i współpracy z organami regulacyjnymi i organami ścigania (LE) — w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Binance ma obecnie ponad 750 osób w naszych zespołach ds. Zgodności, z których wielu ma doświadczenie w organach ścigania i agencjach regulacyjnych. Do tej pory obsłużyliśmy ponad 55 000 wniosków LE i pomogliśmy amerykańskim LE zamrozić/przejąć fundusze o wartości ponad 125 mln USD w samym 2022 r. i 160 mln USD w 2023 r.

Zamierzamy nadal szanować i współpracować z amerykańskimi i innymi organami regulacyjnymi na całym świecie.

Rejestracje i licencje. Binance.com posiada największą liczbę licencji/rejestracji na całym świecie, 16 i wciąż rośnie, i jest dobrze oceniany przez naszą społeczność użytkowników.

Handlowy. Binance.com nie handluje dla zysku ani nie „manipuluje” rynkiem w żadnych okolicznościach. Binance „handluje” w wielu sytuacjach. Nasze przychody są w krypto. Od czasu do czasu musimy je wymieniać, aby pokryć wydatki w walutach fiducjarnych lub innych kryptowalutach. Mamy podmioty stowarzyszone, które zapewniają płynność mniej płynnym parom. Te podmioty stowarzyszone są specjalnie monitorowane, aby nie osiągać dużych zysków.

Osobiście mam dwa konta na Binance: jedno dla Binance Card, drugie dla moich kryptowalut. Jem własną karmę dla psów i przechowuję kryptowaluty na Binance.com. Od czasu do czasu muszę też wymieniać kryptowaluty, aby opłacić wydatki osobiste lub kartę.

Binance.com ma 90-dniowy zakaz handlu dla pracowników, co oznacza, że ​​nie możesz sprzedać monety w ciągu 90 dni od ostatniego zakupu i odwrotnie. Ma to na celu uniemożliwienie pracownikom aktywnego handlu. Zakazujemy również naszym pracownikom handlu kontraktami futures. Ponadto mamy surowe zasady dla każdego, kto ma dostęp do prywatnych informacji, takich jak szczegóły aukcji, Launchpad itp. Nie wolno im kupować ani sprzedawać tych monet.

Sam ściśle przestrzegam tych zasad. Nigdy też nie brałem udziału w Binance Launchpad, Earn, Margin ani Futures. Wiem, że najlepszym sposobem wykorzystania mojego czasu jest zbudowanie solidnej platformy obsługującej naszych użytkowników.

W Binance szukamy polubownych rozwiązań wszystkich problemów. Współpracujemy z organami regulacyjnymi i agencjami rządowymi na całym świecie. Chociaż nie jesteśmy doskonali, utrzymujemy wysoki standard, często wyższy niż wymagają tego obowiązujące przepisy. A przede wszystkim wierzymy, że nasi użytkownicy zawsze postępują właściwie. W tej podróży ku wolności pieniądza nie oczekujemy, że wszystko będzie łatwe. Nie boimy się wyzwań.

Dziękujemy za nieustające wsparcie!”

CZ  CEO @Binance

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.