Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Padłeś ofiarą scamu? Mieszkasz w UK? Koniecznie przeczytaj!

prawo

Coraz częściej spotykamy się z różnymi wyłudzeniami oraz coraz większą ilością oszustw. Metody ich działania są bardziej kreatywne i często nie wzbudzają podejrzeń. Wypracowana przez nich strategia sprawia, iż nabieramy zaufania. Nasza czujność jest uśpiona i dokonujemy wpłat wierząc, że będzie to udana inwestycja. Trudno się oprzeć pięknym słowom i dużym profitom często bez naszej wiedzy i ingerencji w rynek. Powierzamy nasze oszczędności w bardzo prosty sposób nie znając osoby która do nas dzwoni, czy firmie której dokładnie nie sprawdziliśmy.

Co zrobić, gdy jeszcze nie jest za późno?                                                                                                                                                                                    Warto skontaktować się z osobami, które mają doświadczenie, sprawdzać korzystając z zasobów internetu, oraz sprawdzić na stronach instytucji finansowych (często umieszczają takie firmy na swoich listach).

Co zrobić, gdy jednak już jest za późno?                                                                                                                                                                                     Nie bój się zgłosić faktu odpowiednim organom. Wiem, że odzyskanie środków jest bardzo trudne, wręcz niemożliwe dlatego sam zacząłem szukać prawników którzy zajmują się tego typu przestępstwami. Warto, abym zwrócił uwagę, iż również pajawia się coraz więcej oszustów, którzy podają się za kancelarie! Nie ufaj dopóki nie sprawdzisz!

Wspomnę dziś o firmie, z którą mam kontakt i działa, aby pomóc poszkodowanym osobom.

Rok 2022 był wielkim rokiem dla WRS ETL, ponieważ zwiększyli obroty o 40%, dokonali ogromnych inwestycji w oprogramowanie i pomogli setkom klientów – nie wspominając o zostaniu członkami sieci ETL GLOBAL w styczniu. Gdy rok dobiegał końca, zespół WRS ETL był zajęty robieniem tego, co potrafi najlepiej, zdobywając wielu klientów w ostatnich tygodniach 2022 roku. Na początku grudnia zespół pracował        z klientem w Hong Kongu, który stracił ponad 200 000 GBP na platformie transakcyjnej InvestMarkets CFD. Pośrednik przebywał na Cyprze, ale ukrył swoją lokalizację, udając, że znajduje się w innym kraju. W sprawie, która na pierwszy rzut oka wydawała się beznadziejna, zespołowi WRS udało się osiągnąć ugodę dla swojego klienta w mniej niż dwa miesiące! Następnie klient otrzymał zwrot pieniędzy natychmiast i w jednej płatności.

Sukces WRS ETL w tym przypadku tylko podkreśla ich międzynarodowy zasięg, pokazując, jak z biura w Manchesterze zespół może wspierać klientów na całym świecie. Zespół odniósł kolejne zwycięstwo w złożonej sprawie przed końcem roku, wykorzystując swoją rozległą wiedzę      i technologię do odzyskania utraconego majątku klienta. Wychodząc „ponad” oczekiwania klienta, zespół był w stanie szybko uchwycić problem i zakończyć mękę osoby niedługo po tym, jak się do niego zwrócono. Po świątecznej przerwie WRS ETL od razu wróciło do pracy, współpracując z klientem z Wielkiej Brytanii, który stracił 70 000 funtów na rzecz podmiotu z Hongkongu. Kiedy zespół przejął kontrolę nad sprawą, ich upór, kompleksowe zrozumienie branży i zaawansowana technologia sprawiły, że cała inwestycja klienta została odzyskana! Opisany przez jednego klienta jako „faceci, których chcesz mieć w swoim zespole”, wydaje się, że profil WRS ETL w branży odzyskiwania majątku będzie nadal rósł dopiero w 2023 roku.

Firma WRS ETL została założona z myślą o pomaganiu wrażliwym klientom, którzy stracili duże sumy pieniędzy w internecie, przy użyciu najnowszej technologii do śledzenia i zwrotu utraconych środków. Odzyskiwanie majątku to branża międzynarodowa – nawet jeśli WRS ETL współpracuje z klientami z Wielkiej Brytanii, prawie zawsze ściga podmioty zagraniczne. Nie tylko to, ale zespół buduje globalny zasięg, obecnie z wieloma międzynarodowymi klientami, głównie w Indiach.

W 2023 roku WRS ETL zamierza współpracować z członkami sieci ETL GLOBAL, aby mogli zacząć przyjmować klientów, którzy potrzebują pomocy w kwestiach prawnych i księgowych związanych z kryptowalutami. Może to przybrać formę współpracy z prawnikami, do których zwracają się ofiary oszustw kryptograficznych, zajmując się aspektem dochodzeniowym i naprawczym, podczas gdy prawnik zajmuje się stroną sądową. Alternatywnie, do księgowych mogą zwrócić się o poradę finansową klienci, którzy byli zamieszani w oszustwo inwestycyjne, takie jak opisane powyżej. Ponownie, WRS ETL zajmie się dochodzeniem i odzyskaniem majątku swojego klienta przed przekazaniem rzeczy z powrotem, aby firma mogła zapewnić własną wiedzę i usługi. Ponieważ świat kryptowalut wciąż się rozwija, WRS ETL ma nadzieję pomóc ETL GLOBAL w odzyskiwaniu majątku, aby sieć mogła nadal oferować unikalne usługi w konkurencyjnym sektorze.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się bezpośrednio z Joshua Chinnem: josh.chinn@wealthrecovery.co.uk 0203 695 9239

 

Artykuł nie jest sponsorowany. Pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru.

#WRSETL #lawyers #edukacja #ImLovingCrypto #kryptowaluty #prawnicy

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.