Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Poznaj moją ofertę

Godzinna konsultacja

Pytaj o co chcesz

£99

Szkolenie Podstawowe

4-godzinne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa podczas poruszania się po rynku kryptowalutowym

£179

E-book

Kryptowaluty dla początkujących

£6,99

Pobierz darmowy słowniczek pojęć kryptowalutowych

Pomoże Ci on zrozumieć znaczenie wielu słów i skrótów jakie są używane
w świecie kryptowalut.
Opinie

Zobacz co mówią o mnie moi kursanci

Szkolenie z Mariuszem to była czysta przyjemność. Bardzo merytorycznie, zawsze wysłuchał po czym pomagał i co wazniejsze pomaga rozwiązać problem. Świat krypto jest bardzo szeroki, zadawałem wiele pytań i na każde potrafił odpowiedzieć. Dodatkową zaletą jest możliwość odbycia kursu online - w wygodnych dla każdego warunkach.

  Igor Wróblewski
  Igor Wróblewski

  Jeśli potrzebujesz wiedzy jak postawić pierwsze kroki w świecie kryptowalut ja jako absolwentka kursu, serdecznie polecam każdej osobie początkującej. Wiele praktycznych wskazówek i objaśnień. Mariusz w zrozumiały sposób tłumaczy jak zacząć, to godny polecenia nauczyciel

   Anna Stefanek
   Anna Stefanek

   I completed a training led by him and I can’t recommend him enough. He was professional, friendly and extremely helpful. I originally thought I’m too old to learn about all financial issues including cryptocurrencies but Mariusz was so patient and explained everything in a very simple way. After finishing my training he was always ready to help and prompt to respond to my questions ( even if he was away or on meeting 😉). I would definitely recommend him and his training.

    Agnieszka Zarebska-Walesa
    Agnieszka Zarebska-Walesa