Mariusz Fultyn – ImLovingCrypto

Polski startup Cryptiony wchodzi na rynek brytyjski!

wiadomości

Cryptiony R&D to polski startup pochodzący z Łodzi, który opracował aplikację do rozliczania podatku od kryptowalut. W skład spółki wchodzą trzy ambitne osoby Bartosz Milczarek (CEO), Hanna Milczarek (CMO) oraz Krzysztof Dworakowski (CTO).
Pomysł na biznes powstał gdy Bartosz chciał rozliczyć dla siebie podatek od kryptowalut. Zauważył, że nie ma takiego rozwiązania na polskim rynku. Pomysł na firmę zrodził się w 2020 roku, natomiast założenie spółki miało miejsce już w styczniu 2021.

Nie trzeba było długo czekać, bo już rok później w 2022 firma miała dziesięciokrotny wstost liczby użytkowników korzystających z fintechowego rozwiązania.
Dzięki rundzie finansowania pre-seed udało się spółce pozyskać aż 2.5 miliona złotych od amerykańskich funduszy VC oraz polskiego anioła biznesu, co sprawiło, iż biznes mógł się bardziej skalować.
Pierwszy krok to ekspansja na rynek brytyjski, w którym jak wiemy chce się pozostać w czołówce światowej finansjery,  a także zamierza bardziej otworzyć się na rynek kryptowalut.
Wiemy jak rozliczenia podatku, a tym bardziej kryptowalut potrafią być skomlikowane, czasochłonne, jak również nie należeć do najtańszych usług księgowych. Wszystkiemu ma sprostać aplikacja, która generuje automatyczne raporty.
Jeśli nadal masz wątpliwości odnoście rozliczenia potatku powinieneś pojawić się w najbliższą środę 18 stycznia o godzinie 13:00 czasu UK (14:00 czasu PL) będę miał możliwość przeprowadzić rozmowę z moim gościem CEO Bartoszem Milczarek. Poruszymy temat między innymi ekspancji na rynek brytyjski, a także omówimy działanie aplikacji.
Możesz bezpłatnie zarejestrować się z linku poniżej i sprawdzić jakie to proste:
https://cryptiony.com/?ref=ImLovingCrypto

Do zobaczenia na live stream w najbliższą środę: https://fb.me/e/41S1AmfFe

#Cryptiony #cryptotax #podatki #ImLovingCrypto #edukacja #kryptowaluty

Udostępnij post :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz ostatnie wpisy:

Masz pytania?

Na codzień zajmuję się edukacją osób stawiających pierwsze kroki na rynku kryptowalut. Chcę pokazać technologię blockchain oraz kryptowaluty od tej dobrej strony.